ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Asus K Series Domino Collection

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Asus K Series Domino Collection   Fri May 01, 2009 11:28 am


Asus K Series Domino Collection
Laptopėt e parė tė kompanisė Asus cilėt vijnė me ekrane tė diagonales prej 17.3 inēėsh dhe teknologjinė IceCool pėr uljen e temperaturės sė shtėpizės.
Asus ka lansuar linjėn e laptopėve me emrin K Series Domino Collection. Pėrveē emrit tė zgjatur laptopėt nga kjo linjė do tė kanė mundėsi solide multimediale, derisa veēanti do tė jetė edhe teknologjia IceCool e cila me pėrdorimin e ventilatorėve tė pozicionuar nė vende tė veēanta temperaturėn e mban 25% mė tė ulėt sesa ajo e trupit tė njeriut.

Laptopėt do tė vijnė me ekrane 17.3, 15.6 apo 14-inēėshe me kontrast tė shtuar. Tė gjithė do tė vijnė me variante tė ndryshme tė procesorėve tė kompanisė Intel dhe grafikėn e NVIDIA-s GeForce G120M, apo me ato tė kompanisė ATI, Mobility Radeon HD4570, respektivisht HD4860.

Pėr sistem operativ nė dispozicion janė Vista Home Basic, Vista Home Premium apo Linux.

Tė dhėnat mbi datat e paraqitjes nė treg dhe ēmimet nuk janė bėrė publike.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Asus K Series Domino Collection
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: