ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
ismajli komandat murlan gjata anglisht genta loja druri kosoves elvana dashuri double meda gashi beqiri PORNO shkronja nika celular numri dashurie numrin BAJRAM nokia krasniqi 2012
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Invadim i klonimeve - HiPhone Nano N3+

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Invadim i klonimeve - HiPhone Nano N3+   Fri May 01, 2009 11:26 am


Invadim i klonimeve - HiPhone Nano N3+
Klonimi i pajisjeve tė popullarizuara, siē ėshtė ai i iPhone i kompanisė Apple, apo Touch i kompanisė HTC, ėshtė bėrė aq i rėndomtė sa qė nuk paraqet befasi kur njė imitim i ri paraqitet nė treg.
Pėr kualitetin e telefonave tė klonuar mund tė diskutohet (ndodhė tė kanė mundėsi tė cilat nuk gjenden as nė pajisjen origjinale, por gjithashtu shpesh u mungojnė disa opsione), derisa nga pikėpamja e dizajnit kryesisht bėhet fjalė pėr imitime tė mira.

Kloni mė i ri, i cili vjen nga prodhuesi kinez i telefonave tė klonuar HiPhone, ėshtė ai Nano N3+. Bėhet fjalė pėr njė telefon me kapak dhe dizajn tė bukur tė maskės.

Pajisja ka butonin “click” dhe pamja e tij ngjan pothuajse tėrėsisht nė iPod Nano. Ekrani i tij ėshtė 2.8 inēėsh QVGA i ndjeshėm nė prekje, me tė cilėn vjen edhe lapsi stylus.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Invadim i klonimeve - HiPhone Nano N3+
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: