ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
nika BAJRAM 2012 murlan PORNO dashuri celular gjata loja double gashi ismajli meda dashurie komandat krasniqi elvana nokia druri numrin kosoves beqiri numri anglisht shkronja genta
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Disk i jashtėm elegant nga Samsung

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Disk i jashtėm elegant nga Samsung   Fri May 01, 2009 11:20 amDisk i jashtėm elegant nga Samsung
Kompania Samsung ka paraqitur njė disk tė jashtėm nė shtėpizėn e vendosur horizontalisht nga alumini i lėmuar.
Pėrparėsia mė e madhe e serisė sė pajisjeve Story nga Samsung ėshtė se nuk duken aspak si disqet e jashtme tė forta. Tė gjithė ata qė janė lodhur nga shtėpizat e plastikės tė cilat kryesisht i shohim nė kėto lloj pajisjesh do tė dinė tė vlerėsojnė diēka qė duket se pjesė e ndonjė sistemi muzikor - Hi-Fi.

Sa u pėrket specifikave, disqet do tė janė nė dispozicion me kapacitete prej 500 GB si dhe 1 e 1.5 TB. Ata do tė janė tė pajisur me qasjen USB 2.0 si dhe me softuerin e Samsung pėr ruajtjen e sigurt tė dhėnave nė kohė reale, me mundėsi tė enkriptimit dhe mbrojtjes sė dhėnave me fjalėkalim.

www.samsung.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Disk i jashtėm elegant nga Samsung
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: