ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
BAJRAM nika nokia genta komandat anglisht loja dashurie gashi krasniqi dashuri numri kosoves celular meda shkronja beqiri 2012 double murlan ismajli elvana numrin gjata PORNO druri
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Spamerėt shfrytėzojnė popullaritetin e gripit tė derrave

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Spamerėt shfrytėzojnė popullaritetin e gripit tė derrave   Fri May 01, 2009 11:14 am


Spamerėt shfrytėzojnė popullaritetin e gripit tė derrave
Siē edhe ėshtė pritur, spamerėt gjatė disa ditėve tė fundit janė duke tentuar tė shfrytėzojnė popullaritetin qė ka zgjuar gripi i derrave. Numri ēdo ditė e mė i madh i porosive tė padėshiruara brenda vetes pėrmbajnė shprehjen “Swine Flu” (shqip: gripi i derrave).
Siē raportojnė ekspertėt e kompanisė McAfee gjatė disa ditėve tė fundit spamerėt brazilianė e kanė mbushur hapėsirėn e internetit me porositė e tyre tė cilat pėrmbajnė tituj si “Madonna caught swine flu!”, “US swine flu statistics” dhe “Swine flu in USA”.

McAfee u tėrheqė vėrejtjen pėrdoruesve qė nė asnjė mėnyrė tė mos hapin bashkėngjitjet tė cilat gjenden brenda porosive tė e-mailave dhe tė mos vizitojnė lidhjet e internetit tė cilat janė radhitur nė to
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Spamerėt shfrytėzojnė popullaritetin e gripit tė derrave
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: