ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
meda druri genta elvana gjata PORNO loja gashi BAJRAM celular dashurie nika komandat krasniqi shkronja murlan double ismajli numri 2012 kosoves numrin anglisht nokia beqiri dashuri
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 HTC Touch Diamond 2

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: HTC Touch Diamond 2   Sat Apr 18, 2009 2:45 pm


HTC Touch Diamond 2
HTC ka njoftuar lansimin e Touch Diamond 2 nė tregun aziatik deri nė fund tė kėtij muaji.
Ēmimi me tė cilin do tė shitet ky celular ėshtė afėr 500 euro, ndėrsa do tė vijė bashkė me kartelėn e memories prej 8 GB.

Nga specifikat e kėtij celulari dallohet ekrani me diagonale prej 3.2 inēėsh dhe me rezolucion 480 x 800 pikselė; kamera prej 5 megapikselėsh me autofokus dhe “shirit” tė veēantė pėr zumim nėn ekran, tė ndjeshėm nė prekje.

Nga ana sofverike, aty ėshtė i vendosur versioni TouchFLO i faqes ndėrmjetėsuese. Pėr lidhjen nė internet do tė shfrytėzohet 3G dhe Wi-Fi, ndėrsa HTC ka premtuar bateri shumė mė tė mirė sesa versioni i vjetėr i telefonit celular.

Pas lansimit nė tregun aziatik, Touch Diamond 2 do tė arrijė edhe nė Evropė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
HTC Touch Diamond 2
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: