ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
meda shkronja gashi celular komandat genta gjata double BAJRAM druri ismajli PORNO numrin nika elvana 2012 dashuri loja anglisht murlan kosoves beqiri nokia dashurie numri krasniqi
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Office 64-bitėsh

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Office 64-bitėsh   Sat Apr 18, 2009 2:39 pm


Office 64-bitėsh
Microsoft ka konfirmuar se versioni i ardhshėm i Office, i cili ėshtė duke u zhvilluar me emrin e koduar Office 14 do tė vijė me 32 dhe 64 bite.
Ky do tė jetė versioni i parė i Office-t, por edhe aplikacioni i parė i Microsoft-it pėr tregun e gjerė, i cili do tė ofrohet nė versionin 64-bitėsh.

Produktet shėrbyese, siē ėshtė SQL Server dhe Exchange, tash e njė kohė tė gjatė janė nė dispozicion nė versionin 64- bitėsh.

Office 14, emri zyrtar i tė cilit supozohet tė jetė Office 2010, pritet qė tė dalė nė treg nė vitin e ardhshėm.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Office 64-bitėsh
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: