ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
beqiri krasniqi gjata druri nokia dashurie meda genta 2012 numri PORNO double nika celular kosoves shkronja loja gashi dashuri ismajli numrin elvana BAJRAM anglisht murlan komandat
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Chairman – telefon i menēur hibrid

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Chairman – telefon i menēur hibrid   Thu Apr 02, 2009 10:47 am


Chairman – telefon i menēur hibrid
Njė telefon jashtėzakonisht i pazakontė, sė paku sipas dukjes sė tij, ėshtė paraqitur nga kompania Ulysse Nardin.
Telefoni i menēur hibrid, me emrin Chairman, ka ekran me madhėsi prej 2.8 inēėsh, lexues pėr zhbllokim i cili reagon nė shenjat e gishtėrinjve, kamerė prej pesė megapikselash, mbėshtetje pėr WiFi dhe aplikacionet pėr shfletimin e internetit dhe leximin e postės elektronike.

Telefoni do tė prodhohet vetėm nė njė numėr tė caktuar, nga tė cilat theksohen Rose Gold, Rose Gold & Blue, Rose Gold & Steel, tėrėsisht tė zi dhe i kaltėr metalik.

Pajisja aktualisht ėshtė duke u paraqitur nėpėr panaire tė ndryshme, derisa nuk ka informata pėr ēmimin dhe datėn e paraqitjen e saj nė treg.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Chairman – telefon i menēur hibrid
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: