ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 LG nga laptopėt nė celularė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: LG nga laptopėt nė celularė   Thu Apr 02, 2009 10:45 amLG nga laptopėt nė celularė
Pėr shkak tė ndryshimeve nė kėrkesat e tregjeve dhe dobėsimit tė ekonomisė botėrore, LG do tė vė mė shumė theksin nė prodhimin e celularėve.
Tė parėt nė plan janė pajisjet me tastierė tė plotė QWERTY dhe ato me ekran tė ndjeshėm nė prekje.

Deri nė fund tė vitit kompania planifikon tė lansojė celularė nė tė cilėt, mes tjerash, do tė pėrpunojė dizajnin, derisa do tė investojė edhe nė komponentė (mė shumė memorie dhe fotoaparate mė tė mira). Nė anėn tjetėr, nė ofertė do tė janė edhe modelet me ēmime mė tė ulėta.

Deri tek ky vendim ka ardhur sepse nė LG kėtė vit me gjasė e kanė mbivlerėsuar tregun e netbookėve dhe laptopėve nė pėrgjithėsi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
LG nga laptopėt nė celularė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: