ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
anglisht krasniqi gjata BAJRAM celular dashuri dashurie murlan numrin 2012 elvana nika loja druri komandat numri genta meda PORNO nokia beqiri ismajli shkronja double kosoves gashi
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 IdeaCentre A600 – mė lirė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: IdeaCentre A600 – mė lirė   Thu Apr 02, 2009 10:44 amIdeaCentre A600 – mė lirė
Lenovo ka zvogėluar ēmimin e kompjuterit tė tij “tė gjitha nė njė” IdeaCentre A600 – ēmimi fillestar tani ėshtė 700 dollarė amerikanė.
Nė diē mė pak se tre muaj nga paraqitja e kompjuterit tė saj IdeaCentre A600, Lenovo ia ka ulur ēmimin dhe atė pėr 50%. Nė muajin janar pėr modelin fillestar ėshtė paralajmėruar ēmimi prej 1.000 dollarėsh, mirėpo ēmimi i modelit 21.5-inē nė tregun amerikan tani ėshtė 700 dollarė.

Pėr kėto para merret procesori 2 GHZ Core 2 Duo T4200, grafika e integruar X4500, 2 GB DDR3 memorie, disku 320-gigabajt dhe Vista Home Premium.

Versioni mė i pajisur tani kushton 1.000 dollarė, e pėr tė merret procesori Core 2 Duo T6400, 3 GB DDR3 RAM dhe disku 640-gigabajt. Nė formė opsionale, nė ofertė gjendet edhe Blu-ray, grafika mė e mirė dhe tastiera e miu pa tela.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
IdeaCentre A600 – mė lirė
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: