ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Samsung N110 – dizajn klasik

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Samsung N110 – dizajn klasik   Thu Apr 02, 2009 10:39 am


Samsung N110 – dizajn klasik
Netbooku i kompanisė Samsung me dizajn klasik nė formė serike shitet vetėm me njė gigabajt tė memories, por edhe me njė bateri shumė tė qėndrueshme.
Samsung ka paralajmėruar zyrtarisht netbookun N10 me diagonale tė ekranit prej 10.1 inē. Pos dizajnit klasik nė tė gjendet edhe procesori Atom N270 me takt 1.6 GHz, njė gigabajt DDR2 memorie (pa mundėsi zgjerimi) si dhe disku prej 160 gigabajt.

Pajisjet tjera, pėrveē rrjetit pa tela, lexuesit tė kartelave tė memories dhe kamerės sė uebit prej 1.3 megapiksela, pėrfshijnė edhe Bluetooth 2.0 + EDR.

Sė bashku me Samsung N110 shitet edhe sistemi operativ Windows XP, derisa ajo qė e dallon kėtė netbook nga konkurrenca ėshtė bateria prej gjashtė qelive, e cila sipas tė dhėnave zyrtare mund tė sigurojė edhe deri nė 9.5 orė pune.
Ēmimi i tij ėshtė 450 dollarė amerikanė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Samsung N110 – dizajn klasik
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: