ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Motorola paralajmėron zyrtarisht modelin Evoke QA4

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Motorola paralajmėron zyrtarisht modelin Evoke QA4   Thu Apr 02, 2009 10:38 am


Motorola paralajmėron zyrtarisht modelin Evoke QA4
Kur merren parasysh vėshtirėsitė nėpėr tė cilat po kalon njėsia e Motorolas pėr prodhimin e celularėve, secili model i tyre shihet me vėmendje tė veēantė. Evoke QA4 nuk do tė nxisė revolucion, mirėpo bėhet fjalė pėr njė celular bukur interesant.
Motorola Evoke QA4 qė njė kohė ėshtė bėrė shėnjestėr e thashethemeve, e tani ėshtė paralajmėruar edhe zyrtarisht nga Motorola, edhe pse pa ēmim dhe datė tė paraqitjes nė treg.

Bėhet fjalė pėr njė pajisje rrėshqitėse me ekran tė ndjeshėm nė prekje prej 2.8 inēėsh dhe rezolucion WQVGA, fotoaparat prej (gjithsej) dy megapikselash, 256 MB tė memories interne me mundėsi tė zgjerimit me anė tė kartelave tė memories microSD, aGPS dhe stereo Bluetooth.

Tingėllon si njė konkurrencė e lirė pėr tė popullarizuarin iPhone dhe pajisjet tjera me ekrane tė mėdha tė ndjeshme nė prekje, mirėpo vlen tė pritet edhe lajmėrimi zyrtar i ēmimit.

www.motorola.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Motorola paralajmėron zyrtarisht modelin Evoke QA4
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: