ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Vjen shėrbimi Google Voice

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Vjen shėrbimi Google Voice   Sat Mar 21, 2009 2:00 pm


Vjen shėrbimi Google Voice
Kompania Google ėshtė e gatshme tė bėhet lojtar i madh nė industrinė telekomunikuese me shėrbimin e saj mė tė ri pa pagesė tė emėruar - Google Voice.
Nėse pėrdorimi i kėtij shėrbimi “pranohet”, atėherė disa nga kompanitė e vogla dhe tė mėdha tė cilat ofrojnė shėrbime tė ngjashme (si eBay dhe shėrbimi i saj Skype) do tė mund tė shkatėrroheshin.

Google Voice paraqet versionin e avancuar tė shėrbimit tė njohur mė herėt me emrin GrandCentral. Ky shėrbim ėshtė krijuar me qėllim qė tė thjeshtėsojė udhėheqjen me thirrjet telefonike, postės me zė dhe porosive tekstuale.

Google Voice fillimisht do tė jetė nė dispozicion vetėm pėr parapaguesit e shėrbimit GrandCentral, derisa tjerėt do tė kanė rastin qė shėrbimin ta pėrdorin pas disa javėsh.

Shėrbimi Google Voice u mundėson pėrdoruesve qė tė drejtojnė thirrjet e tyre kah njė numėr telefoni i cili nė tė njėjtėn kohė do tė lajmėrojė nė telefonin shtėpiak, nė atė tė punė si dhe nėpėrmes telefonit celular.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Vjen shėrbimi Google Voice
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: