ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
gashi kosoves loja nika dashurie genta elvana druri BAJRAM 2012 shkronja dashuri numrin anglisht PORNO numri murlan nokia double celular beqiri ismajli krasniqi meda komandat gjata
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Sony Ericsson C905 me defekte

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Sony Ericsson C905 me defekte   Sat Mar 21, 2009 1:46 pm


Sony Ericsson C905 me defekte
Pėr shkak shkallės sė lartė tė kthimit tė modelit C905 nė Britani tė Madhe, Sony Ericsson u kėrkon falje blerėsve, derisa operatorėt kėrkojnė dėmshpėrblim.
Sipas faqes britanike tė internetit Mobile Today, blerėsit e pakėnaqur tė celularit C905 tė kompanisė Sony Ericsson po e kthejnė me tė madhe. Pėr shkak tė shkallės sė lartė tė kthimit i cili nė disa vende ka arritur edhe deri nė 30 pėr qind, prodhuesi ka lėshuar njė komunikatė nė tė cilėn u kėrkon falje blerėsve, mirėpo operatorėt mobil kėrkojnė dėmshpėrblim si kompensim pėr humbjet dhe dėmin e shkaktuar nė imazhin e tyre.

Si arsye e pakėnaqėsisė me telefonin mė sė shpeshti pėrmendėn “ngrirjet” e softuerit dhe problemet me zmadhuesit. Sipas deklaratės nga Sony Ericsson, ėshtė goditur dėrgesa e parė e celularėve, derisa qysh nė versionet e radhės lėshimet janė rregulluar.

Modeli C905 ėshtė celulari rrėshqitės me fotoaparat tė rezolucionit prej tetė megapikselash.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Sony Ericsson C905 me defekte
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: