ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Facebook synon titullin e rrjetit mė tė madh shoqėror

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Facebook synon titullin e rrjetit mė tė madh shoqėror   Sat Mar 21, 2009 1:44 pm


Facebook synon titullin e rrjetit mė tė madh shoqėror
Trafiku nė Facebook gjatė vitit tė fundit ėshtė dyfishuar dhe nė kėtė shėrbim ka ēdo ditė e mė shumė pėrdorues, derisa konkurrenti i tij mė i madh MySpace po shėnon rėnie tė trafikut.
Facebook ėshtė vetėm njė hap larg marrjes sė fronit tė rrjetit mė tė vizituar nė botė. Qėkur ėshtė hapur pėr publik nė vitin 2006, ky shėrbim shėnon miliona pėrdorues tė rinj ēdo muaj. Prej shkurtit tė vitit 2008 deri nė shkurt tė vitit 2009 trafiku nė Facebook ėshtė dyfishuar.

Popullariteti i rritur shpejt i Facebook megjithatė nuk ka qenė i mjaftueshėm qė tė arrijė MySpace, rrjetin shoqėror i cili ekziston pėr njė kohė tė gjatė dhe shumė fuqishėm ėshtė e tabluar nė treg. Pėr fat tė keq tė MySpace, duket se arsyeja e vetme pėr kėtė ėshtė koha e shkurtėr qė Facebook ekziston sepse gjendja nė tregun e shoqėrimit online, sipas trendėve aktual, sė shpejti do tė mund tė ndryshonte. Nė periudhėn e njėjtė gjatė sė cilės Facebook ka dyfishuar trafikun e vet, MySpace shėnon rėnie prej 28 pėr qind.

Pozita e MySpace do tė rrezikohet edhe mė shumė me shtimin e informacioneve nga Facebook nė aplikacionin TweetDeck tė shėrbimit Twitter. Aplikacioni shėrben pėr dėrgimin e informacioneve nga shėrbimi Twitter nė desktopin e kompjuterit, e sė shpejti nė tė do tė mund tė pėrcillen edhe aktivitetet nė Facebook.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Facebook synon titullin e rrjetit mė tė madh shoqėror
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: