ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Firefoxi i ri vjen vetėm nė muajin qershor

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Firefoxi i ri vjen vetėm nė muajin qershor   Sat Mar 21, 2009 1:41 pm


Firefoxi i ri vjen vetėm nė muajin qershor
Edhe pse versioni i radhės sė shfletuesit mė tė popullarizuar alternativ ka qenė i pėrcaktuar tė paraqitet gjatė pjesės sė parė tė vitit 2009, nga tabori i Mozillas raportojnė se Firefox 3.5 do tė vonohet paksa.
Integrimi i mundėsive tė shumta dhe testimet shtesė janė shkaqet kryesore tė vonimit tė versionit tė ri Firefox 3.5. Mesi i vitit ėshtė kohė mė reale pėr paraqitjen e tij.

Javėn e kaluar Mozilla ka ofruar Firefox 3.1 beta 3, mirėpo siē deklaron Chris Blizzard nga shėrbimi i taborit tė Mozillas, ky version ėshtė larg nga ai pėrfundimtar.

Edhe pse versioni i ardhshėm i Firefoxit nė formė logjike do tė duhej tė barte shenjėn 3.1, nė Mozilla kanė vendosur qė shifra 3.5 do tė theksojė mė konkretisht tė gjitha shtojcat dhe risitė me tė cilat do tė vjen versioni i radhės i shfletuesit.

Sipas paralajmėrimeve tė Mozillas, Firefox 3.5 do tė sjellė pėrmirėsime tė rėndėsishme gjatė ekzekutimit tė JavaScript-it dhe mundėsive multimediale tė shfletuesit pa pasur nevojė tė instalohen shtojcat e “palėve tė treta”, si Adobe apo Macromedia.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Firefoxi i ri vjen vetėm nė muajin qershor
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: