ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
2012 numri genta nokia elvana krasniqi druri ismajli murlan loja BAJRAM komandat meda beqiri PORNO dashurie celular kosoves numrin shkronja nika double dashuri gjata gashi anglisht
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Hapet zyrtarisht CeBIT 2009

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Hapet zyrtarisht CeBIT 2009   Mon Mar 09, 2009 12:56 pm


Hapet zyrtarisht CeBIT 2009
Njė prej panaireve mė tė mėdha tė teknologjive tė informacionit, CeBIT tė martėn ėshtė hapur solemnisht nė qytetin e Hannoverin nė Gjermani.
Panairi i sivjetmė CeBIT do tė organizohet me theks tė veēantė nė ngjarjeve nė botėn e world-wide-webit si dhe temat qė lidhen me zgjidhjet e pranueshme ekologjike e teknologjitė e informacionit.

Si pasojė e krizės ekonomike globale, nė panairin e sivjetmė CeBIT do tė marrin pjesė 35 pėr qind mė pak prezantues, nė krahasim me vitin e kaluar kur kanė qenė 5.845.

Kėtė vit nė CeBIT 4.300 firma tė teknologjisė sė informacionit nga 69 shtete tė botės do tė paraqesin produktet e tyre. Nė mesin e prezantuesve do tė mund tė gjenden edhe shumė kompani tė mėdha siē janė Microsoft, IBM, SAP, Vodafone, Intel e Dell.

Pėrveē figurave tė shumta tė njohura tė kėsaj industrie, nė hapje kanė marrė pjesė edhe drejtori i pėrgjithshėm i kompanisė Intel, Craig R. Barrett, guvernatori i Kalifornisė Arnold Schwarzenegger si dhe kancelaria gjermane Angela Merkel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Hapet zyrtarisht CeBIT 2009
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: