ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
nokia PORNO anglisht celular BAJRAM genta gashi shkronja numrin ismajli numri elvana krasniqi beqiri dashurie murlan loja dashuri komandat meda 2012 kosoves druri nika gjata double
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Laptop pėr lojtarė tė vėrtetė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Laptop pėr lojtarė tė vėrtetė   Sun Mar 01, 2009 10:34 pm


Laptop pėr lojtarė tė vėrtetė
Asus ka paraqitur njė laptop me ekran tė madh iS, i cili ėshtė i pajisur me tė gjitha gjėrat e nevojshme pėr njė adhurues tė vėrtetė tė lojėrave.
Asus W90 ka ekran me diagonale prej 18.4 inē dhe rezolucion high definition (HD) prej 1.920 x 1.080 pikselash, qė do tė thotė se bukur vėshtirė mund ta quajmė laptop, sepse nevojitet ēantė bukur e madhe pėr ta bartur atė rreth e rrotull pas vetes.

Nga specifikat tjera, nė tė gjendet procesori Intel Core 2 Duo T9600 i cili punon nė 2.8 GHz, kartela grafike ATI Mobility Radeon HD 4870 X2, gjashtė gigabajt DDR2 RAM memorie dhe disku i fortė me kapacitet prej 320 GB i cili sillet nė 7.200 RPM.

Ēmimi ėshtė bukur i kripur: 2.200 dollarė amerikanė, por nėse lypni gjėra tė mira, atėherė pėr to edhe duhet tė paguhet.

www.asus.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Laptop pėr lojtarė tė vėrtetė
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: