ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
numri nika genta celular kosoves ismajli meda nokia beqiri dashurie loja dashuri gjata druri double numrin komandat gashi shkronja 2012 anglisht BAJRAM krasniqi PORNO murlan elvana
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 iPhone prej 2.5 milionė e gjysmė dollarėsh

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: iPhone prej 2.5 milionė e gjysmė dollarėsh   Sun Mar 01, 2009 10:25 pm


iPhone prej 2.5 milionė e gjysmė dollarėsh
Njė iPhone krejtėsisht i zakonshėm i dekoruar me njė sasi tė caktuar tė arit dhe gurėve tė ēmuar ėshtė bėrė njė prej telefonave mė tė shtrenjtė nė botė.
Argjendari australian Peter Aloisson ėshtė i njohur pėr dekorimin e telefonave celularė dhe pajisjeve tjera elektronike me zbukurime tė shtrenjta. Vepra e tij e fundit ėshtė iPhone e emėruar King's Button. Bėhet fjalė pėr dekorimin mė tė shtrenjtė tė Aloissonit deri mė tani.

Telefoni celular i kompanisė Apple ėshtė dekoruar me ari ngjyrė tė verdhė, tė bardhė dhe rozė prej 18 karatėsh dhe me 138 brilante. Tasti kryesor i iPhone ėshtė dekoruar me diamant 6.6 karatėsh.

Shpenzimi i pėrgjithshėm i kėtij dekorimi ėshtė 2.517.345 dollarė amerikanė. Nuk e dimė nėse nė kėtė ēmim ėshtė pėrfshirė edhe ai i vet telefonit, por ėshtė e qartė se ajo nuk ka edhe aq vlerė nė tėrė kėtė shumė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
iPhone prej 2.5 milionė e gjysmė dollarėsh
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: