ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Nokia celular me tetė megapiksela

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Nokia celular me tetė megapiksela   Wed Feb 18, 2009 2:46 pm


Nokia celular me tetė megapiksela
Sipas informatave tė cilat i ka lėshuar Nokia, nė kongresin “Mobile World Congress” do tė mund tė paraqitej edhe celulari i kėsaj kompanie me tetė megapiksela.
Nė kongresin MWC i cili fillon sot me gjasė do tė paraqitet celulari i parė i Nokias me fotoaparat prej tetė megapikselash dhe thjerrėza tė kompanisė sė famshme Carl Zeiss, ka njoftuar Nokia nė blogun e saj zyrtar.

Deri mė tani Nokia ka integruar sensorė maksimal deri nė pesė megapiksela. Detajet pėr vet celularin ende nuk janė tė njohura, mirėpo sipas specifikave tė paraqitura ky fotoaparat do tė mund t’i pėrshtatej vetėm celularit me emrin kodues Corolla.

Ajo qė dihet ėshtė se ky celular do tė ketė tastierėn unike gjysmė-QWERTY, 8 GB memorie dhe ekran 3-inēėsh i cili nuk do tė jetė i ndjeshėm nė prekje.

Pritet qė celulari tė paraqitet zyrtarisht qysh sot, e hėnė, sė bashku me disa modeleve tjera.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Nokia celular me tetė megapiksela
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: