ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
anglisht beqiri krasniqi gjata druri numrin gashi komandat PORNO meda nika 2012 murlan BAJRAM double genta celular numri loja nokia ismajli shkronja elvana dashurie kosoves dashuri
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Samsung paraqet celularin Ultra Touch S8300

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Samsung paraqet celularin Ultra Touch S8300   Wed Feb 11, 2009 10:19 pm


Samsung paraqet celularin Ultra Touch S8300
Familja Ultra nga kompania Samsung ėshtė mė e pasur edhe pėr njė anėtar. Modeli me shenjėn Ultra Touch S8300 ėshtė rrėshqitės dhe, si shumica e modeleve tė reja, pėrmban ekranin tė ndjeshėm nė prekje.
Tastiera numerike tek modeli Ultra Touch S8300 ėshtė e fshehur nėn mekanizmin rrėshqitės, mirėpo me shumicėn e mundėsive tė pajisjes udhėhiqet me ekranin e ndjeshėm nė prekje AMOLED prej 2.8 inēėsh.

Celulari ėshtė i pajisur me fotoaparatin prej tetė megapikselash dhe blicin e integruar LED, tė plotėsuar me teknologjitė e avancuara pėr njohjen e fytyrės dhe buzėqeshjes.

Nga detajet tjera theksojmė se pajisja mbėshtet riprodhimin e formateve pėr video DviX, XviD, H.263, H.264, WMV9 e MPEG4 si dhe ato audio MP3, AAC, AAC+ i WMA, pėrmban tė pranues tė radiovalėve FM me RDS, Bluetooth A2DP dhe modulin A-GPS. Hapėsira e tė dhėnave ėshtė kufizuar nė 80 MB, mirėpo ajo mund tė zgjerohet tutje me anė tė qasjes microSDHC (deri nė 16 GB).

Dimensionet e plota tė pajisjes janė 110 x 51.5 x 12.7 milimetra, derisa ēmimi dhe koha e paraqitjes nė treg do tė bėhen tė njohura gjatė javės sė ardhshme nė kongresin “Mobile World Congress”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Samsung paraqet celularin Ultra Touch S8300
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: