ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Dell Latitude XT2

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Dell Latitude XT2   Wed Feb 11, 2009 10:15 pmDell Latitude XT2
Tablet kompjuteri nga kompania Dell i paralajmėruar mė herėt, mė nė fund ka dalė me detajet specifike, sė paku pėr versionin i cili do tė paraqitet nė tregun japonez.
Latitude XT2 vjen me bateri tė cilat do tė ofrojė 11 orė autonomi pune, ekran tė ndjeshėm nė prekje me diagonale prej 12.1 inēėsh dhe rezolucion prej 1280 x 800 piksela, mbėshtet deri nė 5 GB DDR3 RAM, 120 GB disk tė fortė apo SSD prej 128 GB, derisa zemra e tij ėshtė procesori 1.4 GHz Core 2 Duo ULV SU9400 nga kompania Intel.
Grafika ėshtė e integruar e edhe ajo ėshtė nga Intel GMA 4500MHD.

Nė tė gjendet edhe rrjeti pa tela (wireless) dhe Etherneti prej 1 GB, eSATA, USB 2.0, FireWire e qasja ExpressCard, derisa pesha e kėsaj pajisje ėshtė gjithsej 1.72 kilogramė.

Ēmimi i saktė i kėtij kompjuteri ende nuk ėshtė bėrė i njohur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Dell Latitude XT2
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: