ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
2012 celular anglisht beqiri kosoves PORNO krasniqi numrin elvana genta dashurie shkronja druri nokia meda loja BAJRAM murlan numri nika gjata gashi double komandat ismajli dashuri
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Lėshime sigurie nė shtypėsit e HP-sė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Lėshime sigurie nė shtypėsit e HP-sė   Wed Feb 11, 2009 10:14 pm


Lėshime sigurie nė shtypėsit e HP-sė
Kompania Hewlett Packard ka tėrhequr vėmendjen pėr njė lėshim tė sigurisė i cili ka ndodhur nė njė numėr tė madh tė shtypėsve tė saj laserik tė cilėt janė tė dedikuar pėr grupe tė mėdha tė punės.
Nė fakt, edhe pse shpesh nuk i sheh ashtu, shtypėsit modern tė rrjetit pėr grupe tė mėdha tė punės pėrmbajnė kompjuterė tė integruar tė cilėt shėrbejnė pėr tė udhėhequr me shtypjen, e softueri i tyre ėshtė “i prekshėm” nė sulmet e sigurisė si dhe nė ēdo kompjuter tjetėr.

Lėshimi nė kėtė rast mund tu mundėsojė sulmuesit potencial tė ketė qasje nė dosjet nė shtypės, respektivisht mund tė merr pėrsipėr mbikėqyrjen e dokumenteve tė cilėt shtypen.

Nė faqet zyrtare tė HP-sė mund tė gjenden informata pėr modelet e goditura tė shtypėsve dhe arnimet pėrkatėse me firmware tė ndryshėm tė cilėt zgjidhin problemin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Lėshime sigurie nė shtypėsit e HP-sė
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: