ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
kosoves ismajli krasniqi nokia komandat druri celular 2012 loja murlan meda numrin gjata genta PORNO nika dashuri double anglisht elvana shkronja numri gashi BAJRAM dashurie beqiri
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Internet Explorer 8 i gatshėm pėr gjykimin tuaj

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Internet Explorer 8 i gatshėm pėr gjykimin tuaj   Fri Jan 30, 2009 11:00 pm


Internet Explorer 8 i gatshėm pėr gjykimin tuaj
Edhe pse ende nuk ėshtė nė versionin final, Internet Explorer 8 ėshtė nė dispozicion tė publikut nė formėn e paraqitjes RC1 (release candidate), e nėse mund tu besohet pohimeve nga tabori zyrtar i Microsoftit, versioni final i kėtij shfletuesi nuk do tė dallojė shumė nga versioni aktual nė dispozicion.
Me versionin mė tė ri tė Internet Explorer, Microsoft planifikon tė kthej pjesėt e tregut tė cilat gjatė disa muajve tė fundit ėshtė duke i humbur pandėrprerė.

Nė versionin e ri tė kėtij shfletuesi tė internetit Microsoft ka integruar opsionin e ashtuquajtur “shfletim privat”, ka pėrmirėsuar sigurinė e shfletuesit dhe atė me integrimin e filtrave pėr ekzekutim tė skripteve nė faqe tė internetit dhe me shtojca tė ngjashme, derisa vet shfletuesi ėshtė mė i shpejtė nė punė.

Versionin e ri tė Internet Explorer 8 pėr Windows XP apo Vista mund ta shkarkoni nga kjo adresė, derisa pėrdoruesit e versionit eksperimental tė Windows 7 do tė duhet tė presin edhe pak.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Internet Explorer 8 i gatshėm pėr gjykimin tuaj
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: