ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Shiten njė milion Nokia 5800 XpressMusic

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Shiten njė milion Nokia 5800 XpressMusic   Fri Jan 30, 2009 10:59 pm


Shiten njė milion Nokia 5800 XpressMusic
Nokia mund tė lavdėrohet me shitjen mjaft tė mirė tė celularit tė saj multimedial Nokia 5800 XpressMusic. Nga fillimi i shitjes nė muajin tetor tė vitit tė kaluar deri mė tani janė shitur njė milion pajisje tė kėtij lloji nė tregje tė ndryshme.
Nokia 5800 XpressMusic ėshtė celulari i parė i kompanisė nė tregun masiv me ekran tė ndjeshėm nė prekje tė diagonales prej 3.2 inēėsh.

Siē dihet, pajisja posedon edhe 8 GB tė memories sė integruar, zmadhues stereo dhe konektor prej 3.5 milimetrash pėr dėgjuese dhe fotoaparat 3.2 megapikselėsh me optikė tė Carl Zeiss.

Performansa e tij ėshtė e pėrshtatur pėr qasjen e shpejtė nė muzikė, shfletim tė internetit dhe shkėmbim tė fotografive apo videove nė shėrbimet e popullarizuara online si Flickr, Facebook dhe Ovi.

Shitja ka filluar suksesshėm nė Britani tė Madhe, derisa nė tregjet tjera pritet tė arrijė gjatė kėtij viti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Shiten njė milion Nokia 5800 XpressMusic
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: