ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
meda gashi elvana nika numri shkronja loja BAJRAM murlan anglisht double numrin krasniqi genta nokia dashuri kosoves dashurie beqiri 2012 PORNO komandat celular druri gjata ismajli
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Edhe njė celular i bazuar nė Android

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Edhe njė celular i bazuar nė Android   Fri Jan 30, 2009 10:57 pm


Edhe njė celular i bazuar nė Android
Kompania pak e njohur pėr ne, General Mobile, ka pėr synim qė nė panairin e tretė GSM nė Barcelonė tė paraqes vizionin e vet tė telefonit tė menēur tė bazuar nė sistemin operativ Android nga Google.
Emėrtimi zyrtar i pajisjes ėshtė DSTL1, e pasi qė kompania General Mobile kryesisht prodhon celularė me nga dy kartela SIM, ashtu edhe ky celular do ta ketė kėtė mundėsi.

Nė tė gjendet edhe ekrani i ndjeshėm nė prekje me diagonale prej tre inēėsh dhe rezolucion 400x240 piksela si dhe kamera me rezolucion prej pesė megapikselash dhe blicin LED.

Nga mundėsitė tjera vlen tė veēohen 4 GB hapėsirė pėr ruajtje tė dhėnave, lidhja WiFi si dhe procesori Marvell i cili punon nė taktin 624 MHz.

Ēmimi tani pėr tani mbetet i panjohur.

www.generalmobile.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Edhe njė celular i bazuar nė Android
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: