ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Qasje offline nė Gmail

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Qasje offline nė Gmail   Fri Jan 30, 2009 10:55 pmQasje offline nė Gmail
Google mė nė fund u ka mundėsuar pėrdoruesve tė shėrbimit Gmail edhe qasjen offline nė e-mail, prandaj kėshtu ėshtė mundėsuar leximi i Gmail nė shfletuesin e faqeve tė internetit madje kur nuk ka lidhje me rrjetin e internetit.
Pos vet leximit, e-mailet do tė mund tė shėnohen me yll, tė arkivohen dhe tė organizohen, derisa ėshtė mundėsuar edhe pėrgatitja e e-mailit tė ri dhe vendosja e tij nė Outbox, nga i cili do tė dėrgohet herėn tjetėr qė tė krijohet lidhja me rrjetin e internetit.

Nė Google thonė se planifikojnė qė edhe pjesėve tjera tė Google Apps – siē ėshtė kalendari i tyre dhe dokumentet tjera tu mundėsojnė qasje offline, qė gjithashtu do tė nėnkuptonte se do tė mund tė shfletoheshin dhe tė ndryshoheshin tė dhėnat nė to dhe tė sinkronizohen me serverin kur tė lidhemi sėrish nė internet.

Disa tanimė vlerėsojnė se edhe ky paralajmėrim ėshtė i lidhur me sistemin e supozuar operativ nga Google i cili do tė na mundėsonte tė punojmė nė “mjegull” , respektivisht me anė tė aplikacioneve tė uebit, por edhe tė cilės do tė mund t’i qaseshim kur nuk kemi lidhje me rrjet. Nė kuadėr tė kėtyre thashethemeve, ende jemi nė pritje tė Gdrive pėr tė cilin po flitet shumė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Qasje offline nė Gmail
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: