ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
double PORNO meda 2012 dashurie anglisht gjata nika shkronja numrin murlan dashuri elvana BAJRAM gashi beqiri nokia loja celular genta numri krasniqi kosoves druri komandat ismajli
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Arrijnė Nokiat e reja klasike

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Arrijnė Nokiat e reja klasike   Fri Jan 30, 2009 10:51 pmArrijnė Nokiat e reja klasike
Nokia ka paralajmėruar modelet 2700 classic, 6303 classic dhe 6700 classic. Nuk bėhet fjalė pėr telefona inovativ, por pėr modelet e reja tė dizajnit dhe formulės klasike.
Modeli 2700 classic ėshtė i pėrballueshėm nga pikėpamja e ēmimit, me funksione jo edhe aq tė thjeshta. Ekranet e rezolucionit prej 240 x 320 pikselave kanė arritur edhe nė kėtė klasė tė pajisjeve, mirėpo format e komunikimit ende i janė nė kategorinė e gjeneratės 2.5. Kjo nėnkupton se tė dhėnat do tė barten me protokollin EDGE.
Telefoni ka radio, MP3 player dhe video player, derisa ēmimi i rekomanduar ėshtė 65 euro para se t’i shtohen tatimet.


Njė nga modelet mė jetėgjatė nė ofertėn e Nokias ėshtė ėshtė 6300. Ai ėshtė nė shitje nga viti 2006 dhe ende paraqet njė zgjidhje kualitative pėr ata qė nga pajisja fillimisht kėrkojnė njė mjet komunikimi. Formulės i ėshtė mbajtur edhe Nokia, prandaj modeli 6303 nė krahasim me 6300 ka vetėm fotoaparat mė tė mirė me rezolucion prej 3.15 megapikselash. Specifikat tjera janė identike me modelin e vjetėr 6300.
Ēmimi i rekomanduar ėshtė 135 euro pa tatime.

Nokia 6700 classic ėshtė paramenduar pėr ata pėrdorues tė cilėt e kanė dashur modelin 6300, por qė tani do tė donin diē mė tė avancuar. Dizajni i kėtij telefoni celular ėshtė shumė i ngjashėm me atė nga 6303, por nė kėtė model pėrdoruesit do tė mund tė gjejnė njė pajise tė plotė 3G me bartje tė dhėnave nėpėrmes HSDPA-sė.
Kamera digjitale ėshtė pėrforcuar nė pesė megapiksela si dhe ėshtė shtuar pranuesi A-GPS. Ēmimi i rekomanduar i kėtij modeli pa tatime ėshtė 235 euro.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Arrijnė Nokiat e reja klasike
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: