ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Sony Ericsson S001, ēdo gjė qė ju nevojitet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Sony Ericsson S001, ēdo gjė qė ju nevojitet   Fri Jan 30, 2009 10:48 pmSony Ericsson S001, ēdo gjė qė ju nevojitet
Kompania Sony Ericsson ka paraqitur nė tregun e Japonisė telefonin celular i cili posedon nė kuptimin e plotė tė fjalės krejt ato ēfarė mund tė dėshironi nga njė pajisje e kėtillė.
Telefoni ka ekran tė madh AMOLED prej 3.3 inēėsh, i cili ofron fotografi nė rezolucionin prej 480 x 854 pikselash, qė ėshtė pėr tu respektuar.

I pranishėm ėshtė edhe fotoaparati prej 8.1 megapikselash, me autofokus, blic dhe detektim tė buzėqeshjes, mė pas ėshtė mundėsuar edhe qasja nė televizionin mobil si dhe opsioni GPS.
Nga lidhjet janė tė pranishme GSM/CDMA, Bluetooth, kėshtu qė nė teori, telefoni do tė punojė edhe jashtė territorit tė Japonisė.Pritet qė modeli S001 tė paraqitet edhe nė tregjet e Evropės dhe Amerikės, derisa ai do tė shitet nė tri ngjyra tė ndryshme – tė zezė, rozė dhe tė gjelbrėn me korniza tė arta.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Sony Ericsson S001, ēdo gjė qė ju nevojitet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: