ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
numrin gashi loja kosoves 2012 murlan BAJRAM komandat dashuri dashurie numri anglisht gjata beqiri meda nika krasniqi PORNO nokia shkronja celular druri double elvana genta ismajli
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Shokohet Interi nė Bergamo

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Shokohet Interi nė Bergamo   Tue Jan 20, 2009 3:49 amShokohet Interi nė Bergamo
Skuadra e Interit ka pėsuar shok nė stadiumin "Atleti Azzurri d'Italia" nė Bergamo duke pėsuar humbje prej 3-1 nga skuadra e Atalantės.
Dy skuadrat zikaltėr, Atalanta dhe Inter, janė takuar tė dielėn nė Bergamo pėr ndeshjen e javės sė nėntėmbėdhjetė nė Serie A, mė ē’rast kampionėt italianė kanė pėsuar humbjen e dytė tė sezonit, pas humbjes nė San Siro nga Milani.

Vendasit i shokuan Nerazzurėt qė nė pjesėn e parė, pasi qė arritėn tė shėnojnė tri herė.

Golin e parė nė ndeshje e shėnoi sulmuesi Sergio Floccari (18’), i cili pranoi njė top brenda gjashtėmbėdhjetėmetėrshit, u rrotullua pėr ta shmangur Cordoban dhe e mposhti portierin Cesar.

Dy golat e radhės i takuan kapitenit, Cristiano Doni, i cili u shėnua dy herė nė listėn e golashėnuesve (28’ dhe 33’) pėr t’i fundosur shpresat e Interit qė nė pjesėn e parė tė takimit.

Edhe nė gjysmėlojėn e dytė skuadra vendase ishte dominuese nė pjesėn mė tė madhe tė kohės, mirėpo me gjithė rastet e shumta, Atalanta nuk pati fat tė shėnonte mė shumė gola.

Nė minutat shtesė tė takimit (90'+2), kampionėt nė fuqi shėnuan golin e nderit me anė tė sulmuesit Zlatan Ibrahimovic, i cili ėshtė i vlefshėm vetėm pėr statistika.

Me kėtė humbje Interi ngushton nė gjashtė pikė epėrsinė me Milanin qė gjendet nė vendin e tretė, ndėrsa me fitore eventuale kundėr Lazios, Juventusi do t’i afrohet nė njė pikė diferencė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Shokohet Interi nė Bergamo
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: