ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
komandat beqiri kosoves krasniqi meda shkronja dashuri ismajli double gashi BAJRAM genta numri dashurie nokia murlan loja anglisht numrin gjata druri PORNO nika elvana 2012 celular
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Podolski pėrfundon nė Koln

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Podolski pėrfundon nė Koln   Tue Jan 20, 2009 3:44 am


Podolski pėrfundon nė Koln
Bayern Munich dhe Koln kanė arritur marrėveshje pėr transferimin e sulmuesit gjerman Lukas Podolsky, i cili mė 1 qershor do tė kthehet tek ish-klubi i tij.
Mėngjesin e sotėm marrėveshjen e kanė pohuar tė dyja palėt, pas disa javėsh negociata. Podolski do tė nėnshkruajė marrėveshje katėrvjeēare, e cila do ta mbajė atė tek Koln deri nė vitin 2013.

Sulmuesi gjerman nuk mundi tė luftojė pėr vend tė fillestarit tek ekipi aktual i Bayernit, andaj kishte kėrkuar tė transferohej, sipas mundėsive tek ish-kubi i tij.

Asnjėra palė nuk ka dashur ta zbulojė shumėn e saktė tė transferimit dhe vetėm kanė pohuar se ėshtė arritur edhe njė marrėveshje qė dyja ekipet tė zhvillojnė edhe njė ndeshje miqėsore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Podolski pėrfundon nė Koln
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: