ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Milani: 35 milionė euro plus Oddon pėr Riberyn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Milani: 35 milionė euro plus Oddon pėr Riberyn   Tue Jan 20, 2009 3:40 am


Milani: 35 milionė euro plus Oddon pėr Riberyn
Milani i ka ofruar Bayern Munichut 35 milionė euro dhe Massimo Oddon, i cili aktualisht ėshtė nė huazim te bavarezėt, pėr tė fituar shėrbimet e anėsorit francez, Frank Ribery.
Rossonerėt janė duke kėrkuar mundėsitė si ti shpenzojnė paratė tė cilat do t’i fitojnė me shitjen e Kaka, ndėrsa lojtari i cili mė sė miri do ta zėvendėsonte brazilianin, ėshtė pikėrisht Ribery.

Gazeta franceze “Le Parisien” njofton se Milani tashmė i ka bėrė ofertė Bayernit. Trajneri i Milanit, Carlo Ancelotti, e pėlqen shumė mesfushorin francez, ndėrsa gazeta e pėrmendur njofton se zyrtarėt e skuadrės kuqezi i kanė ofruar francezit kontratė katėrvjeēare dhe 6.5 milionė euro pėr sezon.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Milani: 35 milionė euro plus Oddon pėr Riberyn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: