ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
dashuri druri kosoves krasniqi dashurie meda murlan PORNO numrin nokia nika loja shkronja numri ismajli gjata BAJRAM gashi elvana anglisht 2012 beqiri celular komandat genta double
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Interi kėrkon Ronaldon me ēdo kusht

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Interi kėrkon Ronaldon me ēdo kusht   Tue Jan 20, 2009 3:39 am


Interi kėrkon Ronaldon me ēdo kusht
Skuadra e Interit ka vendosur tė luftojė me Manchester United dhe Real Madrid pėr tė fituar shėrbimet e lojtarit mė tė mirė nė botė pėr vitin 2008, Cristiano Ronaldo.
“Sportmediaset” njofton se Nerazzurėt dėshirojnė ta rrėmbejnė Ronaldon, ndėrsa pėr kėtė punė e kanė angazhuar Jorge Mendes, i cili ėshtė edhe agjent i tij dhe i Jose Mourinhos.

Javėn e kaluar, “Il Corriere Dello Sport” njoftoi se Mourinho dhe Ronaldo kishin pasur njė takim sekret pėr tė diskutuar planet e tyre nė tė ardhmen.

Sido qė tė jetė, trajneri Sir Alex Ferguson ka thėnė se cilado skuadėr qė e dėshiron superyllin portugez duhet t’u paguajė 120 milionė euro Djajve tė Kuq.

Presidenti i skuadrės zikaltėr, Massimo Moratti, do tė bėjė gjithēka pėr ta sjellė fituesin e Topit tė Artė nė Giuseppe Meazza nėse dėshiron Ligėn e Kampionėve.

Ndėrsa pėr ta bėrė kėtė duhet tė luftojė edhe me skuadrėn e tij aktuale edhe me Mbretėrit nga Madridi, tė cilėt janė preferenca kryesore e lojtarit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Interi kėrkon Ronaldon me ēdo kusht
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: