ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 KAKA QĖNDRON N&#1025; MILAN!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: KAKA QĖNDRON N&#1025; MILAN!!!   Tue Jan 20, 2009 3:36 am


KAKA QĖNDRON NЁ MILAN!!!
Lajmet e fundit mbi superyllin brazilian Kaka raportojnė se mesfushori do tё qėndrojё nё Milan dhe nuk do tё kalojё nё Manchester City, pavarėsisht ofertės sё ‘parefuzueshme’ rekorde tё klubit mё tё pasur tё Premierligёs.
Lajmin e ka bёrё tё ditur edhe vetё zёdhёnёsi i klubit i cili ka deklaruar: “Kaka do tё qėndrojё nё AC MILAN. Zyrtarisht”.

Mediat angleze raportuan se City kishte ofruar njё shumё rekorde prej 120 milionё euro pёr tё marrё shėrbimet e mesfushorit dhe se klubi dhe pėrfaqėsuesit e lojtarin ishin nё bisedime gjatё gjithё ditės sё sotme, nё pritje qё oferta tё pranohet.

Por, mediat italiane pak ēaste mё parё kanё cituar edhe vetё pronarin e klubit, kryeministrin italian Silvio Berlusconi, duke thёnё se ёshtё e pamundur tё shitet njё lojtar i rёndёsishёm.

“Pёr Kaka, paratё nuk janė asgjė. Kaka ёshtё dhe do tё mbetet me Milanin”, ka thёnё kryeministri italian.

Vetё Berlusconi gjatё vikendit pati thёnё se ёshtё vėshtirё tё ruhet lojtari, pёr tё cilin janė ofruar aq shumё para.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
KAKA QĖNDRON N&#1025; MILAN!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: