ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
PORNO ismajli beqiri kosoves meda krasniqi elvana nokia druri numri 2012 gjata gashi dashuri celular shkronja double genta loja anglisht numrin komandat BAJRAM murlan nika dashurie
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Federer kalon me lehtėsi raundin parė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Federer kalon me lehtėsi raundin parė   Tue Jan 20, 2009 3:35 am


Federer kalon me lehtėsi raundin parė
Roger Federer ka bėrė hapin e parė drejt arritjes sė rekordit pėr titullin e katėrmbėdhjetė Grand Slam me njė fitore kundėr italianit Andreas Seppi nė raundin e parė tė Australian Open nė Melbourne.
Federer dėshmoi se ėshtė nė formė tė mirė duke fituar tė tria setet ndaj Seppit. Zvicerani 27-vjeēar e filloi turneun e sivjetmė me njė fitore bindėse tė setit tė parė (6-1). Seppi bėri njė performancė mė tė mirė nė setin e dytė dhe tė tretin, megjithatė nė fund Federer doli fitues (7-6 dhe 7-5).

Ish-tenisti numėr njė nė botė, nė raundin e radhės do tė ndeshet me rusin Evgeny Korolev, i cili e mposhti spanjollin Carlos Moya (6-3, 6-1 dhe 7-6).
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Federer kalon me lehtėsi raundin parė
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: