ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
elvana double gashi anglisht dashuri nokia meda gjata 2012 shkronja genta PORNO nika loja numri numrin krasniqi BAJRAM dashurie komandat kosoves ismajli beqiri celular murlan druri
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Britney kėrkon ndihmė jetėsore

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Britney kėrkon ndihmė jetėsore   Tue Jan 20, 2009 3:32 am


Britney kėrkon ndihmė jetėsore
Princesha e muzikės pop, Britney Spears, ka vendosur ta angazhojė njė 'organizues jete'.
Kėngėtarja e hitit “Womanizer” dėshiron ta kthejė jetėn e saj nė binarė para se tė fillojė turneun botėror kėtė vit, pėr kėtė arsye ka vendosur ta angazhojė njė ekspert, i cili do tė jetė i disponueshėm 24 orė nė ditė pėr t’i ndihmuar asaj.

Kėtė ide pėr herė tė parė Britneyt ia kishte dhėnė ish-burri i saj, pasi qė ai ka frikė se kėngėtarja sėrish mund tė ‘rrėshqasė’ dhe ta humbė kontrollim mbi veten e saj, dhe kjo do tė thoshte se ajo nuk do tė mund t’i vizitonte djem e saj, Sean Preston dhe Jayden James.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Britney kėrkon ndihmė jetėsore
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: