ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
double nika numri murlan krasniqi celular druri kosoves shkronja komandat loja genta elvana 2012 anglisht nokia dashuri ismajli gjata BAJRAM gashi dashurie numrin meda beqiri PORNO
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Kate Winslet: Nuk jam yll pornografik

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Kate Winslet: Nuk jam yll pornografik   Tue Jan 20, 2009 3:29 am


Kate Winslet: Nuk jam yll pornografik
Kate Winslet thotė se burri i saj, regjisori Sam Mendes, nuk ishte xheloz pėr skenat e seksit me Leonardo DiCaprion nė filmin e ri Revolutionary Road, pasi ajo nuk ėshtė “njė ylli pornografisė”.
Winslet dhe DiCaprio luajnė rolin e burrit dhe gruas nė filmin e ri, i cili ėshtė realizuar nėn regji tė Mendes. Por aktorja britanike ėshtė e bindur se nudizmi nė ekran nuk do t’i shkaktojė probleme martesės sė saj.

“Unė nuk jam njė yll i pornografisė. Nuk dal dhe tė bėj seks me njerėz tė tjerė dhe tė realizoj detyrėn time. Ai ėshtė mė se i bindur se unė jam e qetė dhe ėshtė i sigurt se skenat e dashurisė justifikohen”, ka thėnė aktorja.

“Kam dalė shpesh e zhveshur nė filma dhe ndjehem shumė me fat qė, secilėn herė, skenat janė tė pėrshtatshme dhe e qartėsojnė tregimin. Sam mė ka pėrkrahur nė tė gjitha dhe gjithmonė ka qenė kėshtu”, ka shtuar Winslet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kate Winslet: Nuk jam yll pornografik
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: