ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
2012 druri krasniqi PORNO kosoves shkronja loja elvana gjata nokia double dashurie meda murlan anglisht numri ismajli BAJRAM celular nika numrin komandat dashuri genta gashi beqiri
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Moss feston ditėlindjen nėn serenadat e Richiet

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Moss feston ditėlindjen nėn serenadat e Richiet   Tue Jan 20, 2009 3:28 am


Moss feston ditėlindjen nėn serenadat e Richiet
Supermodelja britanike, Kate Moss, ka pranuar njė trajtim tė veēantė gjatė ditėlindjes sė saj tė 35-tė (15 janar) - njė performancė nga legjenda e muzikės, Lionel Richie.
Bukuroshja organizoi njė ndejė private nė njė hotel Londėr, kur e kishte vėrejtur yllin duke pirė nė njė kėnd nė barit dhe e kishte ftuar atė t’i bashkohet.

Dhe Richie ėshtė pėrfshirė nė ndejė duke kėnduar serenada pėr Moss me disa prej hiteve tė tij, pėrfshirė “All Night Long”.

Nė mesin e mysafirėve ishin edhe disenjatorja e modės, Stella McCartney, dhe ylli i Rolling Stones, Ronnie Wood.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Moss feston ditėlindjen nėn serenadat e Richiet
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: