ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
double gashi nika loja anglisht shkronja dashurie murlan dashuri elvana kosoves BAJRAM meda numrin druri gjata nokia celular komandat krasniqi numri 2012 ismajli beqiri PORNO genta
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Jessica Simpson nuk i pastron flokėt

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Jessica Simpson nuk i pastron flokėt   Tue Jan 20, 2009 3:26 am


Jessica Simpson nuk i pastron flokėt
Kėngėtarja dhe aktorja Jessica Simpson i spėrkat flokėt me parfum, ashtu qė nuk ka nevojė t’i pastrojė ato.
Bukuroshja ėshtė kėshilluar nga floktari i saj, t’i pastrojė flokėt vetėm dy ose tri herė nė muaj, dhe tė pėrdorė aroma pėr tė mposhtur erėn.

“Kaēurrelat e Jessicas nė tė shumtėn e rasteve janė tė yndyrshme, por ajo e mbulon kėtė mirė. Ajo mban kapela ose zgjatje tė flokėve. Nėse flokėt e saj fillojnė tė kenė aromė tė keqe, ajo i spėrkat me parfum tė linjės sė saj”, ka thėnė njė burim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Jessica Simpson nuk i pastron flokėt
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: