ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
nokia PORNO genta kosoves numri celular gjata beqiri meda anglisht 2012 ismajli double numrin komandat BAJRAM dashuri loja gashi shkronja krasniqi murlan elvana druri nika dashurie
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 50 Cent nderon Jim Carreyn

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: 50 Cent nderon Jim Carreyn   Tue Jan 20, 2009 3:19 am


50 Cent nderon Jim Carreyn
Reperi 50 Cent e ka ftuar nė njė koncert tė vetin komikun Jim Carry pėr ditėlindjen e 47-tė tė aktorit.
Tė shtunėn, Carrey ka mbushur 47 vjet, ndėrsa 50 Cent e ka nderuar atė duke e ftuar tė marrė pjesė nė performancėn e tij nė Sundance Film Festival nė Utah, ku reperi kėndonte me grupin e tij G-Unit.

“New York Daily News” njofton se Carrey sė bashku me tė dashurėn e tij, Jenny McCarthy, kishte qenė i ftuari special i 50 Cent.

“Jim dhe Jenny po vallėzonin dhe po kėnaqeshin me muzikėn e reperit, ndėrsa 50 Cent e ftoi atė nė skenė gjatė kėndimit tė kėngės ‘In Da Club’, (e cila pėrmban vargun ‘It's your birthday...’- ‘E ke ditėlindjen...’)”, ka thėnė njė i pranishėm.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
50 Cent nderon Jim Carreyn
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: