ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
druri 2012 shkronja nokia dashuri nika genta celular PORNO loja numri gjata BAJRAM beqiri dashurie komandat ismajli elvana murlan kosoves krasniqi double gashi meda anglisht numrin
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Nokia N79 nė paketim ekologjik

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Nokia N79 nė paketim ekologjik   Tue Jan 20, 2009 3:14 am


Nokia N79 nė paketim ekologjik
Nokia ka vendosur qė tė ofrojė modelin e saj N79 nė versionin pa mbushės, si kontribut ndaj mbrojtjes sė mjedisit.
Nė shikim tė parė, aksioni ka kuptim: shumė blerės veēmė kanė mbushės pėr Nokia dhe nuk u nevojitet edhe njė i ri me rastin e blerjes sė celularit tė ri. Mirėpo fakti se ēmimi pėr pajisjen me dhe pa mbushės ėshtė i njėjtė, dhe se mbushėsi i blerė anash kushton disa euro, shumė njerėz do t’i zmbraps nga blerja.

Nė kuadėr tė aksionit, i cili po zbatohet nė Britani tė Madhe, katėr funte prej secilit celulari tė shitur shkojnė pėr Fondin Botėror pėr Mbrojtjen e Natyrės (WWF).


Mirėpo vlerėsojmė se aksioni do tė kalonte edhe mė mirė nėse ēmimi i tij do tė kishte njė dallim sadopak tė vogėl sesa ai me mbushės.

www.nokia.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Nokia N79 nė paketim ekologjik
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: