ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
nokia komandat celular genta shkronja meda beqiri nika druri murlan dashuri PORNO gashi numrin ismajli gjata loja 2012 dashurie numri double anglisht BAJRAM elvana krasniqi kosoves
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Obama oPhone nga Kenia

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Obama oPhone nga Kenia   Tue Jan 20, 2009 3:11 am


Obama oPhone nga Kenia
Pėr ata patriotė, tė cilėt gjithmonė mundohen tė tregojnė krenarinė se janė amerikanė vjen OPhone – njė telefon i cili ėshtė krijuar pikėrisht pėr ta.
Kompania miPhone, e cila e ka prodhuar kėtė telefon, nuk ėshtė munduar shumė pėr performansat prandaj oPhone ėshtė bukur i lirė dhe ofron funksionet themelore.

Nga pjesa e prapme e telefonit gjendet logoja e madhe e Obamas, derisa njė theks tjetėr ėshtė vėnė nė shkronjėn e madhe “O” nė tastierėn kryesor.

Nga karakteristikat kryesore mund tė veēohet ekrani prej 1.47 inēėsh, GSM 900/7800 dhe FM radioja e integruar.


lefoni aktualisht mund tė blihet nė Keni, por sė shpejti do tė duhej tė gjendej edhe nė ofertėn e eBay. Kur kjo tė ndodhė, gjithsesi do tė jetė hit i vėrtetė tek amerikanėt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Obama oPhone nga Kenia
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: