ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
gashi beqiri loja BAJRAM gjata genta elvana kosoves krasniqi 2012 anglisht dashurie ismajli druri nika dashuri numri nokia komandat shkronja numrin meda double celular murlan PORNO
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Dy celularė tė rinj nga Sony Ericsson

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Dy celularė tė rinj nga Sony Ericsson   Thu Jan 15, 2009 4:16 pm


Dy celularė tė rinj nga Sony Ericsson
Prodhuesi japonezo-suedez nė panairin e elektronikės shpenzuese CES ka paraqitur dy celularė tė rinj tė klasės sė mesme.
Modeli W508 ėshtė pjesėtar i pajisjeve tė serisė Walkman. Bėhet fjalė pėr telefonin celular 3G tė pajisur me mundėsitė standarde tė Sony Ericsson Walkman siē janė “sens me”, krijimi i listave sipas dėshirės sė pėrdoruesit, , “track ID”, emėrimi i kėngės e cila aktualisht ėshtė nė radio, kontrolli “shake”, kalimi i kėngės me anė tė dridhjes sė telefonit etj. Risi nė kėtė model ėshtė mundėsia e ndryshimit tė maskave e emėrtuar “style up”, nga tė cilat njė shtesė do tė vjen me telefonin e blerė, derisa tjerat pėrdoruesit do tė mund t’i blejnė mė pas.

Sony Ericsson C510 ėshtė telefon/fotoaparat celular, pėr tė cilėn gjė flet edhe vet emri Cybershot. Kamera me rezolucion 3.2 megapiksela do tė mund tė pėrpunojė fotografi tė shkėlqyera sepse Sony Ericsson e ka plotėsuar atė me teknologjitė siē janė “smile shutter” e “face detection”. Njėra njeh fytyrėn e personit tė fotografuar dhe fokuson nė tė, derisa tjetra mundėson fotografimin nė momentin qė personi tė buzėqesh. Teknologjia “smile shutter” do tė jetė e zbatuar pėr herė tė parė nė modelin C510.
Sony Ericsson C510 ėshtė telefon/fotoaparat celular, pėr tė cilėn gjė flet edhe vet emri Cybershot. Kamera me rezolucion 3.2 megapiksela do tė mund tė pėrpunojė fotografi tė shkėlqyera sepse Sony Ericsson e ka plotėsuar atė me teknologjitė siē janė “smile shutter” e “face detection”. Njėra njeh fytyrėn e personit tė fotografuar dhe fokuson nė tė, derisa tjetra mundėson fotografimin nė momentin qė personi tė buzėqesh. Teknologjia “smile shutter” do tė jetė e zbatuar pėr herė tė parė nė modelin C510
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Dy celularė tė rinj nga Sony Ericsson
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: