ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Palm Pre – mė nė fund “vrasėsi” i iPhone?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Palm Pre – mė nė fund “vrasėsi” i iPhone?   Thu Jan 15, 2009 4:13 pmPalm Pre – mė nė fund “vrasėsi” i iPhone?
Shumė prodhues po tentojnė “tė vrasin” pajisjen iPhone, mirėpo kjo punė definitivisht nuk po u shkon pėr dore. I fundit nė radhėn e tyre, dhe ndoshta i vetmi i cili ndoshta do tė mund tė kishte sukses ėshtė prodhuesi legjendar i pajisjeve PDA (personal digital assistant), kompania Palm.
Nė fotografi po shihni pajisjen e emėruar Palm Pre, nė telefon i menēur (smartphone) rrėshqitės tė pajisur me ekran prej 3.1 inēėsh tė ndjeshėm nė prekje (320 x 480), me tastierė tė plotė, kamerė prej tri megapikselash, 8GB hapėsirė tė dhėnave, mbėshtetje pėr MMS, konektorin prej 3.5 milimetrash pėr dėgjuese, Bluetooth, GPS, mbėshtetje pėr HSDPA, qasjen microUSB, sensorin i cili e ndal dritėn e pajisjes kur ta mbėshtetni pėr veshi dhe sensora tjerė tė cilėt rrisin ndriēimin e pajisjes sė ekranit nė kushtet e ndriēimit tė dobėt, mundėsi multimediale dhe shumė shtojca tjera interesante.

Edhe njė atu e Palm Pre ėshtė nė Palm webOS, njė platformė tėrėsisht tė re e cila punėn me kėtė pajisje supozohet se e bėn jashtėzakonisht tė kėndshme.

Pre do tė duhej qė nė treg tė paraqitet nė verėn e kėtij viti me ēmim tani pėr tani tė panjohur, mirėpo disa burime tė caktuara pohojnė se do duhej tė sillej rreth 200 dollarė amerikanė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Palm Pre – mė nė fund “vrasėsi” i iPhone?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: