ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 HTC Iolite duket si iPhone me Windows

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: HTC Iolite duket si iPhone me Windows   Thu Jan 15, 2009 4:07 pmHTC Iolite duket si iPhone me Windows
Janė paraqitur detajet e telefonit tė ri tė menēur nga kompania HTC tė emėruar Iolite, i cili me pamje nė shumė gjėra na pėrkujton nė tė popullarizuarin iPhone.
Na duhet tė pranojmė se nuk jemi tepėr tė gėzuar me paraqitjen e telefonave tė menēur (smartphone) tė bazuar nė platformėn e Windows, sė paku jo derisa tė mos paraqitet njė version i ri i cili do tė zėvendėsojė tė tanishmin Windows Mobile 6.1.

Arsyeja ėshtė e thjeshtė: tė gjitha platformat tjera me shumė gjėra, e posaēėrisht me mėnyrėn e instalimit tė aplikacioneve, janė dukshėm mė tė avancuara. Prandaj nuk do tė emocionohemi tepėr as rreth pajisjes sė re tė kompanisė HTC edhe pse sipas specifikave duket tė jetė bukur solide.

HTC Iolite do tė ketė, pėr aq sa dihet deri mė tani, 512 MB RAM dhe 288 MB RAM memorie, kamerė me rezolucion prej 3.2 megapikselash, lidhjet WiFi, EDGE, UMTS e HSDPA, si dhe GPS e Bluetooth. Detajet tjera, si dhe data e daljes nė treg, tani pėr tani nuk janė tė njohura.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
HTC Iolite duket si iPhone me Windows
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: