ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Motorola Motosurf A3100

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Motorola Motosurf A3100   Thu Jan 15, 2009 4:03 pm


Motorola Motosurf A3100
Kompania amerikane Motorola ka paraqitur telefonin e ri tė menēur me emrin Motosurf A3100.
Telefoni posedon ekran QVGA tė ndjeshėm nė prekje me madhėsi prej 2.8 inēėsh, i cili ofron rezolucion prej 240 x 320 pikselash, nėpėrmes tė cilit ėshtė mundėsuar shfletimi i lehtė i internetit dhe fotografive.

Motosurf A3100 ka mbėshtetje pėr quad-band GSM (850/900/1800/1900MHz) dhe tri-band UMTS (850/1900/2100MHz), si dhe pėr lidhjet e shpejta HSPA e Wi-Fi. Nė tė gjenden edhe mbėshtetjet pėr Bluetooth 2.0 dhe mundėsia pėr dėgjuese stereo pa tela.

Kamera prej 3 megapikselash me autofokus gjithashtu ėshtė e pranishme, derisa tė gjitha dosjet e regjistruara mund t’i vendosni nė kartelėn microSD.

Telefoni punon me sistemin operativ Windows Mobile 6.1 Professional, e posedon edhe shfletues e internetit Opera si dhe klient pėr YouTube.

Motorola Motosurf A3100 nė treg do tė gjendet gjatė tremujorit tė kėtij viti, me ēmim tani pėr tani tė panjohur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Motorola Motosurf A3100
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: