ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
kosoves BAJRAM genta 2012 elvana ismajli PORNO meda nokia dashurie celular krasniqi double gjata shkronja nika murlan druri komandat loja numri dashuri gashi numrin beqiri anglisht
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Samsung P2370L – i bukur dhe i pėrballueshėm

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Samsung P2370L – i bukur dhe i pėrballueshėm   Thu Jan 15, 2009 4:01 pm


Samsung P2370L – i bukur dhe i pėrballueshėm
Ekrani i ri LCD nga Samsung ėshtė interesant pėr dizajnin e bukur, por edhe sipas mundėsive solide me ēmim tė pėrballueshėm.
Emri i plotė i pajisjes ėshtė Samsung P2370L, a derisa bėhet fjalė pėr monitorin LCD me ndriēim LED tė prapavijės, kontrast prej 2.000.000:1, shpejtėsi tė pėrgjigjes prej dy milisekondash, hyrjen DVI dhe HD me rezolucion prej 1.920 x 1.080 pikselash.

Ekrani duket shumė elegant falė kornizės transparente dhe xhamit, derisa ēmimi nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės ėshtė 399 dollarė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Samsung P2370L – i bukur dhe i pėrballueshėm
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: