ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
numri 2012 murlan shkronja loja numrin PORNO nika celular elvana nokia komandat beqiri dashuri double meda gashi genta krasniqi BAJRAM dashurie anglisht gjata ismajli kosoves druri
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Hathaway e turpėruar nga prindėrit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
vissariNumri i postimeve : 163
Join date : 03/01/2009
Age : 26
Location : kosovo

MesazhTitulli: Hathaway e turpėruar nga prindėrit   Fri Jan 09, 2009 5:36 pm


Aktorja Anne Hathaway ka mbetur e skuqur nga prindėrit e saj, pasi ata i kishin thёnё njё reporteri tё thashethemeve se “seksi i mrekullueshėm” ёshtё sekreti i martesės sё tyre tё gjatё.

Attorney Jerry Hathaway dhe ish-gruaja e tij Kate ishin prindėr krenar nё qilimin e kuq, nё premierёn e New Yorkut tё filmit tё fundit tё vajzės sё tyre “Bride Wars” kёtё javё.

Ata ishin tё lumtur tё zbulojnė edhe se martesa e tyre 28-vjeēare kishte qenё rezultat i seksit tё vazhdueshėm, komente qё kanё turpėruar vajzėn e tyre.

“Oh, ju lutem. Duhet tё harroj qё ata kanё folur pёr seks tё mrekullueshėm. Preferoj tё mendoj se ata vetėm kanё komentuar me njёri tjetrin dhe kam qenё vėrtet e turpėruar”, ka thёnё aktorja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Hathaway e turpėruar nga prindėrit
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: