ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
dashuri komandat ismajli nokia murlan meda double dashurie numrin numri gjata celular elvana shkronja anglisht kosoves 2012 krasniqi gashi genta BAJRAM beqiri loja PORNO druri nika
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Sony Vaio P – ultra laptop

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
vissariNumri i postimeve : 163
Join date : 03/01/2009
Age : 26
Location : kosovo

MesazhTitulli: Sony Vaio P – ultra laptop   Fri Jan 09, 2009 5:23 pm


Kompania japoneze Sony ka paraqitur versionin e ri tė ultra laptopit Vaio me shenjėn dalluese "P".

Kompjuteri ėshtė i pajisur me procesorin e kompanisė Intel i cili punon nė 1.33 GHz, pėr ruajtje tė dhėnave shfrytėzon diskun e fortė prej 60 gigabajt apo SSD (Solid State Drive) prej 128 gigabajt, e nė tė gjenden edhe njė varg hyrje/daljesh si portet USB, dalja VGA si dhe qasjet MS e SD.

Ekrani i kėtij laptopi ėshtė i madhėsisė 8 inē dhe ofron pamje nė rezolucion tė madh prje 1.600 x 768 piksela. Sistemi operativ me tė cilin punon ky laptop ėshtė Windows Vista.
Ēmimi i laptopit Sony Vaio P sillet nė mes 900 e 1.500 dollarėve amerikanė, pėr dallim nga modeli tė cilin e zgjidhni dhe komponentėt tė cilėt gjenden nė tė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Sony Vaio P – ultra laptop
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: