ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
BAJRAM gjata komandat druri murlan celular shkronja numri gashi genta dashurie beqiri dashuri nokia loja PORNO anglisht nika kosoves ismajli double elvana krasniqi meda numrin 2012
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Dy laptopė tė ri XPS nga Dell

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
vissariNumri i postimeve : 163
Join date : 03/01/2009
Age : 26
Location : kosovo

MesazhTitulli: Dy laptopė tė ri XPS nga Dell   Fri Jan 09, 2009 5:22 pm


Nė mesin e shumė risive tė paraqitura nė panairin e elektronikės shpenzuese CES do tė ndajmė dy laptopė tė ri tė kompanisė Dell nga seria prestigjioze Studio XPS.

Laptopėt e ri tė Dell janė emėruar Studio XPS 1.340 dhe 1.640, derisa dallimi kryesor qėndron nė diagonalen e ekraneve tė tyre (13, respektivisht 16 inē) si dhe nė kartelėn grafike; modelin mė tė vogėl e nis Nvidia GeForce 9.400 MG, derisa nė atė mė tė madh mund tė gjendet ekskluzivisht ATI Mobility RADEON M86XT.
Specifikat tjera janė tė ngjashme: tė dy modelet kanė procesor tė Intelit P 8.400, 4 GB DDR3 SDRAM memorie, 320 GB disk tė fortė nė 7.200 rrotullime pėr minutė, dhe DVD Writer. Ata janė tė pajisur edhe me kamerė uebi me rezolucion prej 2 megapiksela si dhe sistemin operativ Vista Home Premium.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Dy laptopė tė ri XPS nga Dell
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: