ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 City mega-ofertė pėr dyshen juventine

Shko poshtė 
AutoriMesazh
vissariNumri i postimeve : 163
Join date : 03/01/2009
Age : 27
Location : kosovo

MesazhTitulli: City mega-ofertė pėr dyshen juventine   Thu Jan 08, 2009 7:36 pm


Siē duket fjala "jo" nuk ekziston nė fjalorin e pasanikėve tė Manchester Cityt, pasi me gjithė refuzimet ata vazhdojnė tė pėrgatisin planet e tyre.

Lajmi i fundit ėshtė se skuadra nga Liga Premier do tė bėjė njė ofertė pėr dyshen e Juventusit, Gianluigi Buffon dhe David Trezeguet, e cila ka vlerėn 97 milionė euro.

“Tuttosport” njofton se pronari i Cityt, sheiku Mansour bin Zayed Al Nahyan ėshtė gati t’i ofrojė Zonjės sė Vjetėr 75 milionė euro pėr Buffonin dhe 22 milionė euro pėr Trezeguet.

Zėrat nga Torino vazhdimisht kanė refuzuar largimin e lojtarėve kryesorė tė Juves, tė cilėt kanė bartur fanellėn bardhezi edhe nė Serie B. Mirėpo Juventus ėshtė duke ndėrtuar stadiumin e ri, i cili kushton 100 milionė euro, ndėrsa shitja e kėtyre dy lojtarėve do ta hiqte peshėn nga supet e drejtuesve tė skuadrės mė tė madhe italiane.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
City mega-ofertė pėr dyshen juventine
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: